Školní výlety

Novinka sezony –  Kouzelnická plavba

kouzelna_plavba

Nabízíme Vám poutavý a zábavný  interaktivní program:  plavba na lodi Danaj s kouzelníkem Šeklinem, který vás pobaví svým magickým vystoupením a skvělou šou s balonky. Plavba začíná ve Veselí nad Moravou a trvá 1,5 hodiny. Program je vhodný pro první i druhý stupeň ZŠ.  Oblíbená je i kombinace s návštěvou hvězdárny ve Veselí nebo opékáním špekáčků po plavbě v přístavu.

Cena programu: 290,- Kč (cena platná od 45 osob)
Doba programu: 2 hod

Hodinová okružní plavba kolem Veselí nad Moravou

plavba

Základní „ochutnávka“ plavení po Baťově kanálu. Na této plavbě poplujete po uměle vybudovaném plavebním kanálu uvidíte okolní přírodu a průvodkyně na lodi vám osvětlí něco o historii plavebního kanálu

Cena programu: 120,- Kč (cena platná od 45 osob) 
Doba programu: 1 hod

Dvouhodinová okružní plavba kolem Veselí nad Moravou

plavba

Zajímavá plavba  po Baťově kanálu včetně proplutí plavební komorou ve Veselí nad Moravou . Na této plavbě poplujete po uměle vybudovaném plavebním kanálu a proplujete plavební komorou na řeku Moravu. Uvidíte okolní přírodu a zajímavý pohled na Veselský zámek z řeky. Na lodi bude po celou dobu průvodkyně a  máte možnost využít horní palubu lodi, ze které je pěkný výhled do okolí,

Cena programu: 180,- Kč (cena platná od 45 osob) 
Doba programu: 2 hod

Z vody až ke hvězdám

Nabízíme Vám oblíbený program – plavbu výletní lodí s prohlídkou a předvedením funkce plavební komory, procházku lužní přírodou a návštěvu hvězdárny, kde je připraven poutavý program podle věku a zájmů skupiny. Na závěr nabízíme prostor k rozdělání ohně v areálu přístaviště, s možností opékání špekáčků. Kromě návštěvy hvězdárny Vám můžeme nabídnout návštěvu muzea, galerie, zámeckého park nebo vzdělávacího střediska Bílé Karpaty.

Cena programu: 209,- Kč (cena platná při počtu od 45 osob) 
Doba programu: 4 hod

Pohádková plavba

pohadkova_plavba

Zajímavá plavba po Baťově kanálu ke křížení řeky a kanálu do Vnorov.  Zde pokračuje prohlídka plavební komory a poté se můžete vydat na pohádkovou stezku lužní lesem. Ta  na vás čeká kousek od vody. V občerstvení Pod majákem u plavební komory si zakoupíte speciální notýsek, který vám napoví kudy se vydat a kam budete sbírat získaná razítka. Půjdete od pohádky k pohádce. Užijete spoustu zábavy při plnění úkolů a na závěr vás nemine sladká odměna.

Cena programu: 220,- Kč (cena platná při počtu od 45 osob) 
Doba programu: 4 hod

 

Ubytování Letní terasa Servis Půjčovna kol a koloběžek