V rezervačním formuláři si můžete jednoduše vytvořit poptávku nebo si zkontrolovat dostupnost obytné lodě z naší nabídky.

- pronajímáte vždy celou loď osoby, lůžka a ani přistýlky ve formuláři nemají na nic vliv

- cena pronájmu ve formuláři je orientační. Platná cena dle ceníku jednotlivých lodí bude uvedena na zálohové faktuře až po zpracování a potvrzení rezervace.

- formulář zobrazuje pouze aktuálně volné lodě v zadaném termínu.

- pokud budete chtít fakturu a platbu v EUR prosíme o info do poznámky.

Pro zobrazení volného termínu zadejte do kolonky PŘÍJEZD den nástupu a to pondělí nebo pátek a do kolonky ODJEZD den odjezdu. Po zadání požadovaného termínu se vám zobrazí hausbóty, které jsou v uvedeném termínu k dispozici. Pokud se vám nezobrazí vybraná loď, napište nám váš požadavek do emailu. Dostupnost termínu ověříme a budeme vás o tom neprodleně informovat.

Rezervovat můžete mini týden pondělí - čtvrtek nebo víkend pátek - neděle, případně kombinace dvou krátkých turnusů na 6 nocí, a to pondělí - neděle, nebo pátek - čtvrtek. Rezervaci noci navíc před začátkem turnusu napište do poznámky v dalším kroku rezervace. Objednávku zpracujeme a zašleme vám potvrzení ceny a termínu. Týdenní pronájem je v rezervačním formuláři zobrazen s cenou za mini týden plus víkend. Cena dle ceníku při rezervaci týdne (6 nocí) vám bude načtena až poté co vám potvrdíme rezervaci.

Abychom nemuseli zvyšovat ceny za pronájmy lodí, přizpůsobili jsme pro rezervaci lodí hotelový rezervační systém. Z toho důvodu se v rezervačním formuláři zobrazují hausbóty jako pokoje. Také počet osob nemá vliv na cenu. Celková cena je stanovena za celou loď ve vámi zadaném termínu. Pro objednání požadované lodě klikněte do kolonky počet na pravé straně rezervačního formuláře. Pokračujte tlačítkem vyplnit osobní údaje. Rezervovat hausbót můžete i vlastním textem do emailu na adresu pujcovna@batakanal.cz. Online rezervační systém a potvrzení z něj, je nadřazeno všem ostatním způsobům rezervace.