Na objednávku

foto

Z vody až ke hvězdám

Nabízíme Vám oblíbený program – plavbu výletní lodí s prohlídkou a předvedením funkce plavební komory, procházku lužní přírodou a návštěvu hvězdárny, kde je připraven poutavý program podle věku a zájmů skupiny. Na závěr nabízíme prostor k rozdělání ohně v areálu přístaviště, s možností opékání špekáčků. Kromě návštěvy hvězdárny Vám můžeme nabídnout návštěvu muzea, galerie, zámeckého park nebo vzdělávacího střediska Bílé Karpaty.

Cena programu: 200 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)
Doba programu: 4 hodfoto

Veselské kolečko

Ještě jste nikdy nepluli na lodi? Pak je právě pro vás určena plavba výletním prámem z Veselí nad Moravou kanálovým úsekem plavební cesty se zajímavým výkladem průvodce, součástí programu je prohlídka areálu přístaviště.

Cena programu: 120 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)
Doba programu: 1 hodfoto

Na vlnách řeky

Chcete si vyzkoušet proplutí přes plavební komoru? Zkuste tedy plavbu výletním prámem z Veselí nad Moravou přes plavební komoru na řeku Moravu, průvodce vás upozorní na spoustu zajímavostí po cestě i v areálu přístaviště.

Cena programu: 180 Kč bez proplutí plavební komorou plavba jen po BK směrem Vnorovy (cena platná při počtu od 45 osob)
Cena programu: 200 Kč s proplutím plavební komorou a prohlídkou padacího mostu směr Uherský Ostroh (cena platná při počtu od 45 osob)
Doba programu 2 hodiny.SPECIÁLNÍ PROGRAMY

Nabídka programů, které kromě plavby nabízejí i něco navíc.foto

Vinná plavba

Tento program je určen vám kteří máte rádi nejen folklór a lužní přírodu, která lemuje naši vodní cestu ale též dobré vínko od místních vinařů. To prvé představí malérečka, která Vás zasvětí do různých technik zdobení kraslic. Poté se nalodíte a vyplujete výletní lodí do vinotéky, která je proslulá nejen výborným vínem, ale i svou kontroverzní výzdobou. Zde za chladivými zdmi ostrožského zámku ochutnáme 5 vzorků vín s výkladem vinaře. Cestou lodí zpět můžete v ochutnávce pokračovat.

Doba programu: cca 4 hodiny
Cena programu: 320 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)foto

Pivní plavba

A něco pro ty, kteří už všude byli a všechno viděli – plavba se soudkem piva a čepováním přímo na palubě lodi. Pivní plavba vede vlnami řeky i kanálu, cestou uvidíte přírodní i technické zajímavosti, dozvíte se o historii i současnosti vodní cesty. Součástí programu může být prohlídka soustavy dvou plavebních komor s originálním křížením řekou Moravou, případně návštěvou Uherského Ostrohu, kde se již od roku 1592 vařilo pivo v místním pivovaře.

Doba programu: cca 4 hodiny
Cena programu: 320 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)foto

Lodí za historií

Vyzkoušejte oblíbený program minulé sezóny – půldenní výlet lodí z Veselí do Strážnice. Všechny účastníky přivítáme na lodi Danaj a již se můžeme vydat na plavbu zajímavým úsekem Baťova kanálu přes soustavu plavebních komor, se zajímavým křížením řekou Moravou a Veličkou. Ve Strážnici kotvíme u nového přístaviště, které je jen pár kroků od Skanzenu vesnice jihovýchodní Moravy.

Doba programu: plavba jedním směrem cca 2 hodiny prohlídka skanzenu cca 2hodiny.
Cena programu: 420 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)

Doba programu: plavba tam i zpět cca 2 + 2 hodiny prohlídka skanzenu max 2hodiny.
Cena programu: 450 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)foto

Turistika

Turistické programy okolo vodní cesty spojené s cykloturistikou. Lodí je možné se dopravit na Vámi vybrané místo a dále už pokračovat na kole.

Cena programu je individuální.foto

Večerní plavby

Po dohodě je možné vypůjčit loď i přes noc. Strávit noc na lodi, nebo ve vlastním stanu na vybraném místě.

Cena a doba výpůjčky dle dohody.

 

Ubytování Mini kemp Letní terasa Servis Půjčovna kol a koloběžek