Kulinární plavby

Všechny níže uvedené programy je nutné objednat minimálně 10 dní předem a zaplatit rezervační zálohu.
Ceny jsou platné pro hlavní sezonu 1.5. – 31.8.foto

Piknik na hausbótu

Jednodenní výpůjčka a plavba na hausbótu s kapitánem pro 11 osob na Baťově kanálu a řece Moravě z Veselí nad Moravou přes Strážnici do Petrova spojená s pohledy na historická městečka a vesnice a ochutnávkou vyhlášených kulinárních specialit. Doporučená doba trvání programu – 9 hodin (9.00 – cca 18.00)

Nástup v 9.00 v Přístavu Veselí, zaučení na loď a předání lodi, plavba po řece Moravě nad Veselím, plavba kanálem do Strážnice, prohlídka křížení kanálu s řekou a přírodní naučné stezky, procházka po Strážnici a oběd, plavba směrem na Petrov a pak zpět do Veselí. Alternativně je možná plavba po řece směrem do Uherského Hradiště.

Cena:
Cena programu je závislá na termínu pronájmu a je individuální od 7900 Kč.
Neváhejte nás kontaktovat rádi vám připravíme program přímo na míru.

Kulinářské speciality obsahuji: – 0.7 l přívlastkového vína, 0,25 l slivovice, kilo domácích klobásek nebo domácího uzeného, pečivo – vše uloženo v piknikovém koši s ubrusem a ubrousky, k inventáři lodi patří sklenice, talíře, příbory.

Kulinární speciality je možné rozšířit na celý catering od 350 Kč na osobu (studené obložené mísy sýrové, salámové, pečené maso, rolády, zeleninové, ovocné saláty, pečivo, nealko, pivo, slivovice, archívní vína), nebo je možné zajistit naložené maso na gril, grilovat je možno přímo na lodi, případně zastavit na piknik s grilem v přírodě, nutno dohodnout dopředu.foto

PIKNIK U UHERSKÉHO OSTROHU

Výpůjčka motorového člunu Karolina z Veselí n. M. a plavbou přes plavební komoru a po řece Moravě s kulinárním občerstvením a piknikem u Ostrožského jezu.

Doporučená doba trvání programu – 3 hodiny, dvě hodiny plavby, jedna hodina piknik. V průběhu plavby se projíždí 2 x plavební komorou, (rozdíl hladin až 2m).

Cena za program je individuální pro skupiny do max. 12ti osob

V ceně jsou kulinářské speciality – 0,7 l přívlastkového vína, 0,5 kg domácích klobásek, pečivo, nealko – vše uloženo v piknikovém koši s ubrusem a ubrousky, nožem a prkénkem na krájení. Začátek programu je možný od 10 do 15 hodin, mimo komorovaní dny po domluvě za příplatek 100 Kč. Jinou možností trasy je plavba po kanálu ke křížení s řekou Moravou do Vnorov (stejná cena i doba programu). Je možno prodloužit výpůjčku i na celý den a rozšířit nabídku kulinárního koše.foto

LODÍ ZA HISTORIÍ

Plavba pro skupiny lodí Danaj nebo lodí Carolina pro menší skupiny po Baťově kanálu a přes křížení s řekou Moravou z Přístavu Veselí n.M. do Přístavu Strážnice, včetně průjezdu 2 zdymadel, spojená s návštěvou Skanzenu Strážnice.

Doporučená doba trvání programu – 3 hodiny, z toho plavba 2 hodin.

Návštěva Muzea vesnice Jihovýchodní Moravy:

V ceně je prohlídka rozsáhlým muzeem vesnice Jihovýchodní Moravy, včetně odborného výkladu. Doba prohlídky 45 min.

Cena pro plavbu lodí Danaj:
Doba programu: plavba jedním směrem cca 2 hodiny prohlídka skanzenu hodinu.
Cena programu: 420 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)Doba programu: plavba tam i zpět cca 2 + 2 hodiny prohlídka skanzenu max 2hodiny.
Cena programu: 450 Kč (cena platná při počtu od 45 osob)

Cena pro plavbu lodí Carolina:
Pro skupiny do max 12 osob – individuální

Průvodce a výklad o Baťově kanálu je v zahrnut ceně – program probíhá za každého počasí – mimo pondělí od 8 hodin do 14 hodin s ohledem na provozní dobu Skanzenu.

Maximálně je možno současně zajistit program pro dvě skupiny po 60 osobách (jedna se plaví a druhá prochází skanzenem). Při plavbě je možno doobjednat ochutnávku 6 vzorků na lodi /z toho 2 přívlastkové/ řídí sklepmistr vinařské firmy 140 Kč osobu, /ochutnávka s průvodcem na lodi 100 Kč osoba/.

Občerstvení na lodi (není v základní ceně) – obložené mísy, domácí klobása s chlebem, guláš, řízek s bramborovým salátem atd., cena od 90 Kč na osobu, možnost zajištění oběda ve Strážnici od 90 Kč osoba, objednání hudby (může jet i na lodi) – cimbálka 7000 Kč, – hudecká 5000 Kč, harmonikář 2500 Kč. Možnost plavby zpět do Veselí nad Moravou po prohlídce Skanzenu – 50 Kč osoba, možnost zajištění ubytování v hotelu nebo ubytovně, cena od 400 Kč osoba. Objednací podmínky – písemná objednávka, záloha 50% předem.foto

PALVBA DO PETROVSKÝCH PLŽŮ

Plavba pro skupiny lodí Danaj nebo lodí Carolina pro menší skupiny z Přístavu Veselí n.M.po Baťově kanálu přes křížení s řekou Moravou a Strážnici včetně průjezdu 2 zdymadel do Petrova, spojená s ochutnávkou vína na lodi, s prohlídkou a výkladem v Památkové rezervaci Plže a s degustací ve vinném sklepě pana Kláska v Plžích (přechod pěšky 1200 m od přístavu, případně autobusem až ke sklípkům).

Doporučená doba trvání programu – 4,5 hodin, z toho plavba 3hod.

Na lodi je malá ochutnávka 6 vzorků vín, z toho dvou přívlastkových. Ve vinném sklepě řízená degustace 6 vzorků (z toho dvou přívlastkových) a s malým občerstvením (talířky se sýrem a chlebem) na cca 45 minut. Vinný sklep je součástí kulturní památky – skupiny cca 70 historických podzemních vinných sklepů až 500 let starých. Všechny vzorky vína jsou od vinaře pana Kláska a převážně pochází z vinařské obce Petrov.

Cena pro plavbu lodí Danaj:
Pro skupiny 50 – 60 osob 440,- na osobu
pro skupiny 40 – 49 osob 480,- na osobu
pro skupiny 30 – 39 osob 570,- na osobu

Cena pro plavbu lodí Carolina:
pro max 12 osob – individuální

V ceně je průvodce a výklad o Baťově kanálu – program probíhá za každého počasí i ve večerních hodinách. Vzhledem k délce programu doporučujeme občerstvení na lodi nebo ve sklípku v Petrově, – obložené mísy, domácí klobása s chlebem, guláš, řízek s bramborovým salátem atd., cena od 100 Kč na osobu. Dále je možnost prezentace jiného Petrovského vinaře – na lodi i ve sklepě.

Možnost prodloužení posezení ve sklepě – večeře od 90 Kč osoba, neomezená konzumace vína, nealko – cca 300 Kč osoba, objednání hudby (může jet i na lodi) – cimbálka 7000 Kč, – hudecká 5000 Kč, harmonikář 2500 Kč, možnost plavby zpět do Veselí nad Moravou po ochutnávce 100 Kč osoba, možnost zajištění ubytování v hotelu nebo ubytovně, cena od 390 Kč osoba.

Objednací podmínky – písemná objednávka, záloha 50% předem.foto

LODÍ DO VINNÉHO SKLEPA

Plavba pro skupiny lodí Danaj (nebo lodí Carolina pro menší skupiny) po Baťově kanálu a přes křížení s řekou Moravou z Přístavu Veselí n.M. do Přístavu Strážnice, včetně průjezdu 2 zdymadel, spojená s ochutnávkou vína na lodi a s degustací ve vinném sklepě ve Strážnici fy Víno-vín Morava (přechod pěšky 600 m od přístavu).

Doporučená doba trvání programu – 3 hodiny, z toho plavba 2 hodin.

Košt vína:

Na lodi je malá ochutnávka 4 vzorků vín, z toho jednoho přívlastkového. Ve vinném sklepě řízená degustace 6 vzorků (z toho dvou přívlastkových) a s malým občerstvením (talířky se sýrem a chlebem) na cca 45 minut. Ochutnávku je možné zajistit také mezi sudy plnými vína. Vinný sklep je součástí rozsáhlého sklepního hospodářství s výrobnou a sklady, 4 různé prostory pro posezení, vhodné pro skupiny od 10 osob do 150 osob,Všechny vzorky vína jsou od fy. Víno-vín Morava a převážně pochází z vinařské oblasti Morava.

Cena pro plavbu lodí Danaj:
Pro skupiny 50 – 60 osob 440,- na osobu
pro skupiny 40 – 49 osob 480,- na osobu
pro skupiny 30 – 39 osob 570,- na osobu

Cena pro plavbu lodí Carolina:
pro max 12 osob – individuální

V ceně je průvodce a výklad o Baťově kanálu – program probíhá za každého počasí i ve večerních hodinách. Je možné vypustit ochutnávku ve sklepě a na lodi ochutnat 6 vzorků /z toho 2 přívlastkové/ – ochutnávku řídí sklepmistr vinařské firmy – všechny ceny se snižují o 50 Kč. Je možná i prezentace jiného strážnického vinaře – na lodi i ve sklepě. Maximálně je možno současně zajistit program pro dvě skupiny po 60 osobách (jedna se plaví a druhá současně degustuje).

Možno doobjednat občerstvení na lodi (není v základní ceně) – obložené mísy, domácí klobása s chlebem, guláš, řízek s bramborovým salátem atd., cena od 100 Kč na osobu, možnost prodloužení posezení ve sklepě – večeře od 100 Kč osoba, neomezená konzumace vína, nealko – cca 300 Kč osoba.

Objednání hudby (může jet i na lodi) – cimbálka 7000 Kč, – hudecká 5000 Kč, harmonikář 2500 Kč. Plavba zpět do Veselí nad Moravou po ochutnávce 50 Kč osoba. Možnost zajištění ubytování v hotelu nebo ubytovně, cena od 350 Kč osoba. Objednací podmínky – písemná objednávka, záloha 50% předem.foto

VINNÁ PLAVBA

Plavba pro skupiny lodí Danaj (nebo lodí Carolina pro menší skupiny z Přístavu Veselí n.M. po řece Moravě přes plavební komoru do regionální vinotéky v Uherském Ostrohu , s řízenou degustací ve vinotéce a krátkou prohlídkou některých zámeckých prostor (přechod pěšky 800 m od přístavu).

Doporučená doba trvání programu – 3,5 hodiny, z toho plavba 2,5 hod.

Košt vína:

Ve vinotéce řízená degustace 6 vzorků (z toho tří přívlastkových) a s malým občerstvením (talířky se sýrem a chlebem) na cca 45 minut. Všechny vzorky vína jsou z vinotéky v Zámku Uherský Ostroh.

Cena pro plavbu lodí Danaj:
Pro skupiny 50 – 60 osob 320,- na osobu
pro skupiny 40 – 49 osob 340,- na osobu
pro skupiny 30 – 39 osob 380,- na osobu

Cena pro plavbu lodí Carolina:
pro max 12 osob – individuální

V ceně je zahrnut průvodce a výklad o Baťově kanálu, program probíhá za každého počasí, i ve večerních hodinách. Objednací podmínky – písemná objednávka, záloha 30% předem. Možno doobjednat občerstvení na lodi – obložené mísy, domácí klobása s chlebem, guláš, řízek s bramborovým salátem atd., cena od 50 Kč na osobu, hudbu (může jet i na lodi) – cimbálka 7000 Kč, – hudecká 5000 Kč, harmonikář 2500,-, možnost zajištění oběda v Uherském Ostrohu cena od 60 Kč osoba, možnost zajištění ubytování v hotelu nebo ubytovně – cena od 350 Kč osoba.

 

Ubytování Mini kemp Letní terasa Servis Půjčovna kol a koloběžek